Zdalna praca asystencka w agencji reklamowej online

 

Nasza agencja działa online. Sprawnie poruszasz się w cyfrowym świecie? Proponuję Ci pracę asystencką, podczas której wiele się nauczysz i będziesz mieć realny wpływ na działanie firmy.

Ze względu na rozwój firmy szukam zdalnego wsparcia w rozwoju biznesu. To nie jest zwykła praca asystentki... Nie ma parzenia kawy ani biegania po mieście załatwiając głupoty. Jest za to nauka i praca z realną materią. Nie będzie listy zadań do klepania bez miejsca na inicjatywę. Chcesz się wykazać? Doskonale.

Praca z mediami społecznościowymi, kontakt z prawdziwymi klientami, pierwsza linia frontu. Sprzedajemy strategie marketingu online. Tworzymy strony internetowe w oparciu o analitykę. Pracujemy z małymi i średnimi firmami.


Sprawa pierwsza zasadnicza: praca zdalna.

Zgłoś się, jeśli masz realne doświadczenie w pracy zdalnej. Znasz zalety i wady tego rozwiązania. Praca w modelu home office wymaga ponadprzeciętnej samodyscypliny.


Sprawa druga: internet bez tajemnic.

Zgłoś się, jeśli po social mediach i wyszukiwarce google poruszasz się równie sprawnie jak w rzeczywistości. Dokumenty online, szybkie skuteczne wyszukiwanie informacji, ekspresowa adaptacja do zmian i nowinek — to musi być Twoje środowisko naturalne.


Sprawa trzecia: gotowość do działania.

Bez ściemy. Chcesz działać to będą do tego możliwości. Każda praca składa się z czynności kreatywnych i powtarzalnych. Oba typy zadań musisz wykonywać sumiennie.Przykładowe zadania na stanowisku:

 • Praca z social media i portalami ofertowymi
 • Cykliczna ręczna publikacja ogłoszeń
 • Monitorowanie zapytań publikowanych przez klientów
 • Pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami
 • Opieka nad profilem LinkedIN
 • Tworzenie dokumentacji i instrukcji dla stanowiska
 • Monitorowanie wydarzeń branżowych
 • Tworzenie kalendarza i planowanie udziału w lokalnych wydarzeniach
 • Projekt organizacji warsztatu (wszystkie etapy przygotowawcze)
 • Organizacja wystąpień

NIE grają roli Twoje:

 • CV, wiek, wykształcenie, płeć, poprzednie stanowisko, miejsce zamieszkania

Wynagrodzenie

Praca rozliczana godzinowo na podstawie wspólnie ustalonej stawki lub uruchomienie stażu finansowanego z urzędu pracy tzw. stypendium stażowym. 

Jak aplikować?

Nie potrzebuję Twojego cv i listu motywacyjnego. Wypełnij formularz, link poniżej:

https://forms.gle/7VfaCX513RuyGW3CA - etap zbierania formularzy został zakończony.

Uprzedzam - same pytania otwarte. Wypełnienie zajmie więcej niż kilka minut, szukam poważnych osób i zgłoszeń. Albo inaczej… jeśli poświęcisz na jej wypełnienie tylko kilka minut to nie masz po co wysyłać, szkoda nawet tych kilku minut :)

 

Co dalej?

Dziękuję Ci za poświęcony czas i wypełnienie formularza. Formularze przyjmuję do poniedziałku 27.05.2019.

W środę 29.05.2019 o godzinie 9:00 otrzymasz ode mnie mailowo dobrą lub "mniej dobrą" wiadomość. W treści dobrej informacji znajdziesz zaproszenie do wykonania, krótkiego (ok. 1h) zadania testowego. Zadanie musi zostać wykonane i przesłane do czwartku 30.05.2019 do godziny 17:00.

Piątek 31.05.2019 jest dniem wyboru osoby do współpracy. Pracę zaczynamy od czerwca.